Organizator: Grupa MTP

Bilety

Podziel się

Sprawdź, która wejściówka jest dla ciebie. Wszystkie niezbędne informacje na temat wejściówek w jednym miejscu.

Bilety na CAVALIADA Lublin 2021 już w sprzedaży! 

>>>Wszystkie wejściówki znajdziesz na platformie biletowej ToBilet.pl<<<

CAVALIADA Lublin to połączenie trzech wymiarów - SPORT, TARGI i SHOW. 

SPORT - największe emocje sportowe na Targach Lublin S.A.

ARENA GŁÓWNA - tu bije serce CAVALIADY, to najważniejsze emocje sportowe, najlepsi na świecie zawodnicy i olbrzymi prestiż. To właśnie na Arenie Głównej rozgrywane są międzynarodowe konkursy w wysokiej randze CSI2*, Halowe Puchary Polski w Powożeniu Zaprzęgami Czterokonnymi i w WKKW, jak również konkurs dowolny z muzyką CDN w ujeżdżeniu. Arena Główna gości również uwielbiane przez publiczność konkursy specjalne - Venus vs Mars, Potęgę Skoku oraz emocjonujące Speed & Music. Na Arenie Głównej odbywają się również główne bloki pokazowe.   

TARGI - Targi Sprzętu i Akcesoriów Jeździeckich.

Targi Sprzętu i Akcesoriów Jeździeckich na CAVALIADZIE w Lublinie to największe w tej części europy targi w branży jeździeckiej. Na zwiedzających czeka ponad 100 wystawców, oferujących wszystko co jest związane z końmi. Targi na CAVALIADZIE w Lublinie to najczęściej miejsce promocji nowych kolekcji, oferowanych w przyszłym sezonie jak również wyprzedaż starszych sprawdzonych kolekcji. 
Targi to również strefa relaksu połączona z częścią gastronomiczną. Można tu zarówno dobrze zjeść, jak i wypocząć czy też zapewnić rozrywkę dzieciom. Gratką dla prawdziwych miłośników jeździectwa jest Meet The Stars - strefa spotkań z gwiazdami Polskiego i Światowego jeździectwa! to wyjątkowa okazja na pamiątkowe zdjęcie i autograf od najlepszych sportowców.

SHOW - bloki pokazowe

Część pokazowa to przede wszystkim główny blok pokazowy organizowany na Arenie Głównej przy współpracy z Polskim Związkiem Hodowców Koni oraz Krajowym Ośrodkiem Wsparcia Rolnictwa. Co roku blok pokazowy jest aktualizowany, tak by zaskoczyć publiczność swoją nietuzinkowością. Bloki pokazowe to przede wszystkim przedstawienie koni w różnych aspektach życia codziennego jak również w historii naszego kraju. Ciekawym urozmaiceniem bloków pokazowych są pokazy grup akrobatycznych, teatralnych i kaskaderskich zapewniających dreszczyk emocji oraz niesamowite wspomnienia.

BILET SPORT - TARGI + SPORT + SHOW

DZIEŃ

WARIANT

CENA

KUP BILET

CZWARTEK 28.01.2020

CAŁY DZIEŃ

WSTRZYMANE

PIĄTEK 29.01.2020

CAŁY DZIEŃ

WSTRZYMANE

SOBOTA 30.01.2020

CAŁY DZIEŃ

WSTRZYMANE

NIEDZIELA 31.01.2020

CAŁY DZIEŃ

WSTRZYMANE

KARNET 28-31.01.2020

4 DNI

WSTRZYMANE

W związku z sytuacją epidemiologiczną wstrzymano sprzedaż biletów.

 

STOLIK VIP - to 6cio osobowy stolik bezpośrednio przy Arenie Głownej.

Do dyspozycji gości stolik 6cio osobowy zlokalizowany bezpośrednio przy Arenie Głownej. Każdy stolik jest obsługiwany przez kelnera.

Stoliki do nabycia wyłącznie bezpośrednio u Dyrektora CAVALIADA Tour - ">Radosław Kulupa