Organizator: Grupa MTP

Bilety

Podziel się

Sprawdź, która wejściówka jest dla ciebie. Wszystkie niezbędne informacje na temat wejściówek w jednym miejscu.

Bilety na CAVALIADA Lublin 2021 już w sprzedaży! 

>>>Wszystkie wejściówki znajdziesz na platformie biletowej ToBilet.pl<<<

CAVALIADA Lublin to połączenie trzech wymiarów - SPORT, TARGI i SHOW. 

SPORT - największe emocje sportowe na Targach Lublin S.A.

ARENA GŁÓWNA - tu bije serce CAVALIADY, to najważniejsze emocje sportowe, najlepsi na świecie zawodnicy i olbrzymi prestiż. To właśnie na Arenie Głównej rozgrywane są międzynarodowe konkursy w wysokiej randze CSI2*, Halowe Puchary Polski w Powożeniu Zaprzęgami Czterokonnymi i w WKKW, jak również konkurs dowolny z muzyką CDN w ujeżdżeniu. Arena Główna gości również uwielbiane przez publiczność konkursy specjalne - Venus vs Mars, Potęgę Skoku oraz emocjonujące Speed & Music. Na Arenie Głównej odbywają się również główne bloki pokazowe.   

TARGI - Targi Sprzętu i Akcesoriów Jeździeckich.

Targi Sprzętu i Akcesoriów Jeździeckich na CAVALIADZIE w Lublinie to największe w tej części europy targi w branży jeździeckiej. Na zwiedzających czeka ponad 100 wystawców, oferujących wszystko co jest związane z końmi. Targi na CAVALIADZIE w Lublinie to najczęściej miejsce promocji nowych kolekcji, oferowanych w przyszłym sezonie jak również wyprzedaż starszych sprawdzonych kolekcji. 
Targi to również strefa relaksu połączona z częścią gastronomiczną. Można tu zarówno dobrze zjeść, jak i wypocząć czy też zapewnić rozrywkę dzieciom. Gratką dla prawdziwych miłośników jeździectwa jest Meet The Stars - strefa spotkań z gwiazdami Polskiego i Światowego jeździectwa! to wyjątkowa okazja na pamiątkowe zdjęcie i autograf od najlepszych sportowców.

SHOW - bloki pokazowe

Część pokazowa to przede wszystkim główny blok pokazowy organizowany na Arenie Głównej przy współpracy z Polskim Związkiem Hodowców Koni oraz Krajowym Ośrodkiem Wsparcia Rolnictwa. Co roku blok pokazowy jest aktualizowany, tak by zaskoczyć publiczność swoją nietuzinkowością. Bloki pokazowe to przede wszystkim przedstawienie koni w różnych aspektach życia codziennego jak również w historii naszego kraju. Ciekawym urozmaiceniem bloków pokazowych są pokazy grup akrobatycznych, teatralnych i kaskaderskich zapewniających dreszczyk emocji oraz niesamowite wspomnienia.

BILET SPORT - TARGI + SPORT + SHOW

DZIEŃ

WARIANT

CENA

KUP BILET

CZWARTEK 28.01.2020

CAŁY DZIEŃ

29 ZŁ

PIĄTEK 29.01.2020

CAŁY DZIEŃ

49 ZŁ

SOBOTA 30.01.2020

CAŁY DZIEŃ

89 ZŁ

NIEDZIELA 31.01.2020

CAŁY DZIEŃ

79 ZŁ

KARNET 28-31.01.2020

4 DNI

259 zł

Ilość biletów ograniczona, cena biletów będzie rosła zbliżając się do terminu imprezy. 

 

BILET TRYBUNA VIP -Strefa VIP, Trybuna VIP, TARGI + SPORT + SHOW

Bilety dostępne już wkrótce. Strefa VIP to oddzielona przestrzeń do spotkań biznesowych i towarzyskich, z dostępem do cateringu, oddzielną recepcją VIP oraz parkingiem. Trybuna VIP to oddzielna trybuna przeznaczona wyłącznie dla gości VIP, z bezpośrednim przejściem do Strefy VIP.  

STOLIK VIP - to 6cio osobowy stolik bezpośrednio przy Arenie Głownej.

Do dyspozycji gości stolik 6cio osobowy zlokalizowany bezpośrednio przy Arenie Głownej. Każdy stolik jest obsługiwany przez kelnera.

Stoliki do nabycia wyłącznie bezpośrednio u Dyrektora CAVALIADA Tour - ">Radosław Kulupa